{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: פיטורים חלקיים/ הרעת תנאים - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: פיטורים חלקיים/ הרעת תנאים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/08/2015 19:30
שלום עדי

כמובן שלא ניתן לערוך תחשיב מדוייק של פיצויי הפיטורין שלך מבלי לראות תלושי שכר וחוזה עבודה. לא הבנתי למה אתה סבור שמגיע לך לקבל פיצויים? האם לאור הרעת התנאים לכאורה? אם זה הכיוון, עליך לפנות אל המעסיק בכתב ולדרוש ממנו לתקן את הרעת התנאים ורק אם זה לא יקרה, תוכל להתפטר בדין מפוטר.

בהצלחה
19/08/2015 18:04
1. בשנת 2006 התחלתי לעבוד באקי"ם חיפה כאיש צוות בכיתה במשרה בת 15 שעות.
2. כשנה אח"כ הוסיפו לי 4 שעות בשבוע עבודה כרפלקסולוג בתעריף שעה גבוהה מהתעריף שעה כאיש צוות.
3. בהמשך הוספו לי עוד 4 שעות רפלקסולוגיה ואח"כ כעבור תקופה עוד 4 שעות.
4. במשך כשנה עבדתי 3 ימים בשבוע, 15 שעות סה"כ כמטפל בכיתה בתעריף נמוך ו3 ימים אחרים כרפלקסולוג, 12 שעות בשבוע. סה"כ עבדתי 27 שעות שבועיות. משכורתי שולמה בתלוש שכר אחד.
5. לפני כשנתיים נקבע לי שכר אחיד- ממוצע משוכלל של שתי המשרות. הקיף המשרה לא השתנה.(27 ש"ש).
ב1.9.15 יופסקו טיפולי הרפלקסולוגיה במוסד. מוצע לי להישאר לעבוד כאיש צוות אך במחיר שעה הנמוך שהיה לפני חישוב הממוצע המשוכלל.
6.כעת אני יכול להתפטר ולקבל פיצויים. איך מחשבים את המגיע לי?
7. אני יכול להישאר במשרה של מטפל בכיתה. מגיע לי פיצויים על משרת הרפלקסולוג שהופסקה?
8. עוד שנתיים אני יוצא לפנסיה, כאשר אפרוש אני זכאי לפיצויי פיטורין?
תודה מראש, עדי
19/08/2015 19:30
שלום עדי

כמובן שלא ניתן לערוך תחשיב מדוייק של פיצויי הפיטורין שלך מבלי לראות תלושי שכר וחוזה עבודה. לא הבנתי למה אתה סבור שמגיע לך לקבל פיצויים? האם לאור הרעת התנאים לכאורה? אם זה הכיוון, עליך לפנות אל המעסיק בכתב ולדרוש ממנו לתקן את הרעת התנאים ורק אם זה לא יקרה, תוכל להתפטר בדין מפוטר.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: פיטורים חלקיים/ הרעת תנאים - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!