{if 0} {/if}

שאלה בנושא הודעה חוזרת מחלה והתפטרות-שאילה שלי 22/7 לא נענתה!!! - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הודעה חוזרת מחלה והתפטרות-שאילה שלי 22/7 לא נענתה!!! - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/07/2015 22:50
ההודעה שלי היחידה שלא נענתה.מ-22/7. רושמת שוב ומבקשת מענה מהיר. אני נמצאת בחופש מחלה ארוך ותקף נגמרים לי ימי מחלה צבורים.אני מעוניינת לסיים את עבודתי בחברה גם בגלל שעדיין לא הבראתי וגם כי כבר לא אוכל לקבל משכורת כי לא ישארו לי ימי מחלה. לפי שיחה עם מנהלת משאבי אנוש הובהר לי שאני יכולה או להישאר בינתיים או לכתוב מכתב התפטרות . שבוע הבא יש לי תור לרופא תעסוקתי .אני רוצה לקבל מכתב פיטורים ולא להתפטר כמו שהם רוצים כי אז אני אאבד חודש הודעה מוקדמת וגם אצטרך להמתין 3 חודשים לפני הרשמה ללשכת עבודה.אם רופה תעסוקתי רושם לי שאני לא מסוגלת לעבוד זמני בתנאים שיש לי בעבודה זה יכול לשמש סיבה לפטר אותי בדרך מקובלת ורגילה שאני אוכל לקבל את כל מה שמגיע למפוטר?
29/07/2015 17:03
שלום לינה

רופא תעסוקתי יכול לתת לך אישור זמני או קבוע לאי כושר עבודה. במצב זה תוכלי להתפטר בדין מפוטר עקב מצב בריאותי. בכל מצב אחר, לא תוכלי לגרום למעסיק לפטר אותך ותצטרכי להתפטר ולאבד זכויות כידוע לך.

בהצלחה ורק בריאות

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הודעה חוזרת מחלה והתפטרות-שאילה שלי 22/7 לא נענתה!!! - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!