{if 0} {/if}

שאלה בנושא נפילה בעבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
נפילה בעבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/07/2015 10:47
בוקר טוב

רציתי להתייעץ לגבי מקרה שקרה לי ממש לאחרונה אני עבדתי בגן ילדים בצפון תל אביב במשך 2.9 לפני שבוע נפלתי במדרגות והייתי בחדר מיון הודעתי למנהלת שלי שנפלתי ולא אוכל להגיע לעבודה כי אני עם כאבים דרשה ממני באותו הרגע צילום של התיק של חדר המיון שכמובן צילמתי לה רק את הדף הראשון ושאני ילך לרופא וישלח לה אישור מחלה אחרי יום שלחתי לה אישור מחלה שהיה חתום דיגיטלי כי לא יכולתי לצאת מהבית מכאבים זה לא סיפק אותה ודרשה ממני גם את הטופס שחרור של הבית חולים שחזרתי לעבודה ביום ראשון היא עשתה לי שימוע בלי ידיעתי ביחד עם ביתה שהיא עורכת דין ובערב הודיע לי שאני לא יגיע יותר לעבודה למחרת הלכתי להביא ראה את המכתב פיטורים שלה ששם נכתב שטופז המחלה שלי אינו מספיק כי לא מפורטים את סיבת ימי המחלה ושאינה הולכת לשלם לי על ימי המחלה שלי רק אם הגיע עם מסמכים עדכונים תשלם לי עליהם וגם שאיננה משלמת לי כרגע על ימי הפיטורים או פיצויים בכלל השאלה אם מותר לה לעשות את זה ומה אני עושה אלה?

אשמח לעזרה תודה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: נפילה בעבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!