{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: הובטח לי לעבוד מהבית... - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: הובטח לי לעבוד מהבית... - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/07/2015 19:04
שלום דנה

כמובן שעבור כל שעה שעבדת את זכאית לתשלום שכר - על כך אין ויכוח. יש חוק. באשר לשאלתך הראשונה, הכל נתון לשיקול דעתך. אם אינך רוצה לעבוד באותו מקום עבודה ולא מהבית - תעזבי.

בהצלחה
25/07/2015 22:42
שלום,
אני עובדת בארגון גדול, בחצי משרה.

הוצעה לי עוד חצי משרה, שנאמר לי במפורש שאוכל לבצע אותה מהבית. לאחר כחודש בתפקיד / חפיפה, נקראתי למשרד המנהל ונשאלתי האם התחלתי לעבוד. אמרתי שכן, ואז הוא אמר לי שלא ניתן לעבוד מהבית. דיברתי שוב עם מי שאמר לי שאוכל לעבוד מהבית, והוא טען שמעולם לא אמר כזה דבר.

כעבור יום, הודעתי שלאור השינוי בתנאים, אינני מעונינת בתפקיד. מי שאמר לי שאוכל לעבוד מהבית רתח מזעם. יש לציין שעד כה לא הוצא לי מינוי לתפקיד, ולא חתמתי על אף מסמך. כל ההסכמות היו בעל-פה.

שאלתי: עבדתי החודש כ-15 שעות בתפקיד. האם אני יכולה לבקש עבורן תשלום, או שעדיף לי לאור הנסיבות, לוותר?
תודה!
26/07/2015 19:04
שלום דנה

כמובן שעבור כל שעה שעבדת את זכאית לתשלום שכר - על כך אין ויכוח. יש חוק. באשר לשאלתך הראשונה, הכל נתון לשיקול דעתך. אם אינך רוצה לעבוד באותו מקום עבודה ולא מהבית - תעזבי.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: הובטח לי לעבוד מהבית... - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!