{if 0} {/if}

שאלה בנושא עזרה לגבי שמירת הריון - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
עזרה לגבי שמירת הריון - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/07/2015 09:13
אני בהריון בשבוע 27 ואני בהריון בסיכון בהשגחה של אסף הרופא (אני בהשגחה בגלל ההריון הקודם) התחיל לי צירים לפני חודש למשך יומיים וכאבי בטן תחתונה שמלווים אותי עד היום הרופאים בקופת חולים לא רצו להביא לי שמירה (הרופא המטפל היה בחופש כל פעם רופא אחר) ושלחו אותי לבדיקה של רופא תעסוקתי.

קבעתי תור לרופא תעסוקתי הוא אמר לי שאני צריכה שמירת הריון ולפנות לרופא המטפל והביא לי טופס עם המלצה לשמירת הריון הלכתי לקופת חולים הפקידה נכנסה לרופא המטפל שלי והוא אמר שאני יבוא אליו רק יום ראשון הקרוב שאני צריכה להיות 30 יום בבית.

השאלה שלי היא כזאת אני עכשיו יהיה בבית 30 יום יש סיכוי שביטוח לאומי הדחה את הבקשה לשמירה?
06/07/2015 10:34
שלום אלה

קשה מאד לחזות את התנהלותו העתידית (או בהווה) של המוסד לביטוח לאומי ואופן קבלת ההחלטות שם לגבי שמירת הריון. סביר מאד כי אם יש בידיך המלצה של רופא נשים על שמירת הריון, יש לקבל אותה שכן במצב זה קיים סיכון לך ו/או לתינוק שאת נושאת ברחם. מאידך, היו לא מעט מקרים בהם המוסד לביטוח לאומי עשה "שרירים" וסרב לאשר שמירת הריון, שאז ניתן להגיש ערר ואף תביעה משפטית כנגד המוסד.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: עזרה לגבי שמירת הריון - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!