{if 0} {/if}

שאלה בנושא חישוב תשלום על שמירת הריון+דמי לידה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
חישוב תשלום על שמירת הריון+דמי לידה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
03/07/2015 20:06
שלום רב. אני כרגע בחודש 7 קיבלתי מהרופאה שמירת הריון עד הלידה. [מחודש יולי7]

החישוב של תשלום גמלת שמירת הריון מחושבת לפי הכנסה של 3 חודשים אחורנים אם אני מבינה נכון..וכך גם אותם חודשים יחושבו לתשלום דמי הלידה.

חודש מרץ-היה שכר עם בונוס

חודש אפריל שכר רגיל מלא

חודש מאי-היה החסר בשכר [חופשה ללא תשלום]

חודש יוני-שכר רגיל מלא.

השאלה : האם לבקש בהגשת הטפסים לגמלת שמירת הריון שיתחשבו בשכר של חודש מרץ ויעשו חישוב לפי חודש אחד אחורה. או לבקש "הפרשי שכר" בנפרד?

המון תודה מראש

שירן
05/07/2015 18:53
שלום שירן

את בהחלט יכולה לבקש מפקידי המוסד לביטוח לאומי להתחשב בחודשים שבהם היה לך שכר רגיל ועבדת כבשגרה, רק שכמובן שתצטרכי להציג משמכים ולהסביר באמצעות עוד מתאים את טענותיך לגבי החודשים החסרים.

בהצלחה
06/07/2015 09:26
שלום .תודה על התשובה.מה כוונתך "להציג מסמכים"..????הייתי בחופשה ללא תשלום כי החלטתי שאני לא רוצה שבעבודה יורידו לי מימי החופשה הבודגים שנצברו לזכותי. לכן זה ירד מהשכר של אותו חודש.
06/07/2015 09:35
שלום שירן

תציגי לפקידי המוסד לביטוח לאומי אישור מהמעסיק כי היית בחופשה ללא תשלום עקב מצבך הבריאותי. זה מסמך לדוגמא...

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: חישוב תשלום על שמירת הריון+דמי לידה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!