{if 0} {/if}

שאלה בנושא אי תשלום בגין ימי חופשה שלא לבקשת העובד - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
אי תשלום בגין ימי חופשה שלא לבקשת העובד - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/04/2015 15:48
שלום,אני עובדת בחברת אבטחה במוסדות חינוך, ואירועי ספורט מידי פעם בנוסף. לפני כחודש עברנו קורס רענון מוס"ח כנדרש כל חצי שנה מטעם משטרת ישראל. עקב בעיה רפואית לא יכולתי לבצע את כל שלבי הרענון (ריצת 1000 ק"מ) המפקח הישיר שלי(זה עתה נכנס לתפקיד) היה צריך לדאוג לי למועד אחר להשלמת הריצה אך נשמט מזכרונו.אציין שהיו בידי אישורים רפואיים וימי מחלהמבי"ח ומרופא המשפחה בזמן הרענון.כעת לא נותנים לי לעבוד בעבודתי הקבועה במוס"ח ולא רוצים גם לשלם לי על הימים האלה ואני יושבת ללא הכנסה ועבודה כבר שבועיים, בהמתנה לתשובה שתתקבל ממשטרת ישראל לגבי הרענון ותנאיו.(כך נאמר לי) שאלתי היא ,האם יש להם פירצה לחמוק מתשלום על הימים שהם לא נותנים לי לעבוד? הבנתי מ"קו לעובד" שזה נקרא חופשה שלילית האם זה מדויק? אנא עזרתכם! אין לי עם מי להתייעץ. תודה מראש.
26/04/2015 17:52
שלום לך

אכן, אסור להוציא עובדים לחופשה יזומה במידה ולעובדים אין ימי חופשה צבורים. פני אל המעסיק ובקשי לתאם לך מועד להשלמת הרענון הדרוש בהקדם. במקביל, זכותך המלאה לדרוש תשלום שכר עבור הימים בהם לא עבדת במידה ואין לך ימי חופשה צבורים.

בהצלחה
28/04/2015 11:44
תודה רבה על התשובה. נמסר לי טלפונית שאקבל תשובה בכתב לדואר לגבי זכאות לתשלום על הימים שלא נותנים לי לעבוד,טרם קיבלתי את המכתב ואני מנחשת שאמצא בו רק סיבות ודרכים למה לא מגיע לי תשלום. השאלה אם מכיוון שמחכים לתשובה ממשטרת ישראל לגבי הרענון שאני צריכה לעבור,עדיין הם מחוייבים לשלם לי?
28/04/2015 13:38
שלום לך

התשובה עדיין חיובית.
28/04/2015 13:42
תודה רבה!

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: אי תשלום בגין ימי חופשה שלא לבקשת העובד - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!