{if 0} {/if}

שאלה בנושא התנהלות נאותה בחודש האחרון לעבודה לאחר ההודעה מראש בגין פיטורין - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
התנהלות נאותה בחודש האחרון לעבודה לאחר ההודעה מראש בגין פיטורין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
27/02/2015 03:06
לצערי קיבלתי הודעה על פיטורין, בהתראה של כחודש מראש, כשבועיים לאחר שימוע.
לפני יומיים נודע לי דרך מקורות זרים, כי הוכנס מחליף לתפקידי, בלי לידע אותי.
מקום העבודה, בו אני עובדת כשנה וחצי, לא חתם איתי על חוזה, והוא משלם לי' להחלטתו, לפי תפוקה (ללא הסדר שכר מינימום), על אף שאני עונה להגדרות של שכירה לכל דבר (פרט לעובדה שאני עובדת מחוץ למשרד ולא נרשמות שעותיי).
העובד שהוכנס כבר לתפקיד במקומי, עובד עם חלק מהלקוחות, אשר עימם עבדתי במסגרת התפקיד, באופן כזה, שהסיכוי שיוכלו לעבוד גם איתי נמוך, כלומר הוא 'נוגס' בתפוקה שלי.
חשוב לי לציין, שקיימת תפוקה מוגבלת שנדרשת למקום העבודה, כך שגם אם אגלה חריצות ואביא תפוקה דרך מקורות אחרים, מקום העבודה לא יוכל להשתמש בה, ולא אקבל עליה כסף.

ברצוני לשאול, האם בחודש ההודעה המוקדמת על הפיטורין נהוג לדרוש מהעובד לעבוד כרגיל, ולהגיע לישיבות וכדומה, גם אם הכניסו עובד אחר במקומו, אשר מונע ממנו לבצע חלק גדול מהעבודה, ובשל כך באופן טבעי, מרוויח פחות?

נוסף לכך, ברצוני לשאול, כיצד אוכל לא להיפגע מהחודש הזה בו מישהו כביכול 'מתחלק' בעל כורחי בחלק מהכנסותיי הצפויות?

חשוב לי לציין שמצב בו תרד משכורתי בחודש זה עלול להשפיע לרעה על דמי האבטלה להם אהיה זכאית (שנקבעים למיטב ידיעתי לפי משכורת 3 החודשים האחרונים בעבודה).

תודה רבה מראש.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: התנהלות נאותה בחודש האחרון לעבודה לאחר ההודעה מראש בגין פיטורין - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!