{if 0} {/if}

שאלה בנושא רישיון מורה נהיגה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
רישיון מורה נהיגה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
27/01/2015 09:26
שלום רב

בשנת 1987 סיימתי לימודי הוראת נהיגה. במקצועי אני חבר אגד. לכן לימדתי נהיגה בבית ספר לנהיגה של אגד. בשנת 1996. סיימתי את עבודתי כמורה לנהיגה ועבדתי עד היום כנהג אוטובוס שכיר באגד נצרת עילית.

במסגרת עבודתי העברתי השתלמויות על אוטובוסים חדשים שהגיעו למרחב צפון.דיני תעבורה עדכונים שותפים וכל הקשור להוראת נהיגה.

מדי שנה אני מקבל ממשרד הרישוי, הודעה על כך שמחובתי כמורה לנהיגה עלי לעבור השתלמות ריענון נהלים של מורה לנהיגה.אותם מקפיד לבצע מדי שנה כדי לשמר את רשיון הוראת הנהיגה. ברשיון הנהיגה שלי שעליו אני נדרש ממשרד הרישוי לשלם יותר בגלל היותי מורה לנהיגה. רשום מורה לנהיגה.

בימים אלה ברצוני לחזור וללמד נהיגה באופן שותף. במסגרת פרטית. פניתי למשרד הרישוי. להעביר בעלות לרכב שרציתי לרכוש ממורה לנהיגה. נאמר לי שרשיון הוראת הנהיגה שלי אינו תקף. בגלל שלא הייתי רשום בבית ספר להוראת נהיגה משנת 1996.

אם ברצוני ללמד נהיגה עלי לעבור לימוד מחדש. חייב לציין שרישום בבית ספר זהו נוהל פנימי של אגף בתי הספר במשרד הרישוי. מעולם לא קיבלתי התראה או דרישה להרשם בבית ספר, אחרת אאבד את רישיון ההוראה שלי. אודה לכם על התייחסותכם לפנייתי. רון
28/01/2015 08:08
שלום רון

איני מוצא את הקשר בין שאלתך לביין זכויות עובדים ודיני עבודה בהם הפורום עוסק...

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: רישיון מורה נהיגה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!