{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: פיצויים למנקה בבית משותף - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: פיצויים למנקה בבית משותף - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/12/2014 12:30
שלום אלעד

אם עובדת מועסקת על ידי ועד הבית במשך 13 שנים, היא צברה לעצמה זכויות רבות לאורך שנים אלה ואין בכלל ספק כי אם זכויותיה לא שולמו, היא זכאית להגיש תביעה לבית הדין לעבודה בכפוף למגבלות התיישנות. עצתי לכם, כוועד בית, לפנות קבלת ייעוץ משפטי בהקדם ולא לחכות, אם כבר הוגשה תביעה.
25/12/2014 14:59
יש לי שאלה בנושא פיצויים

אני גר בבניין משותף ובישיבת דיירים האחרונה הוחלט על החלפת מנקה לבניין, עד היום המנקה היא אחת הדיירות, המנקה טוענת שהיא עובדת כבר 13 שנים בניקוי הבניין (אני גר בניין שנה אז אני לא יודע אם זו אמת) אבל ב 13 שנים היא אף פעם לא נתנה לועד הבית חשבוניות על התשלום למרות בקשות חוזרות. עכשיו היא תובעת את דיירי הבניין לתשלום פיצויים האם זה תקין? חוקי?
28/12/2014 12:30
שלום אלעד

אם עובדת מועסקת על ידי ועד הבית במשך 13 שנים, היא צברה לעצמה זכויות רבות לאורך שנים אלה ואין בכלל ספק כי אם זכויותיה לא שולמו, היא זכאית להגיש תביעה לבית הדין לעבודה בכפוף למגבלות התיישנות. עצתי לכם, כוועד בית, לפנות קבלת ייעוץ משפטי בהקדם ולא לחכות, אם כבר הוגשה תביעה.
08/11/2023 23:51
הועד לא הפריש כספים לפיצויים וזכויות של עובד נקיון במשך 30 שנה כעת הועד החליט שעובד הנקיון יעזוב.
הועד דורש מהדיירים סכום כספי שיאפשר לו לשלם לעובד

באחת הדירות בבית המשותף מתגורר שוכר כבר 32 שנים האם הוא חייב לשלם לוועד הבית את הסכום הנדרש או לשלם לבעל הדירה שישלם אותו לועד הבית? האם השוכר יכול לסרב לשלם את הסכום בדרישת התשלום?????

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: פיצויים למנקה בבית משותף - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!