{if 0} {/if}

שאלה בנושא גובה פיצויי פיטורין- מחלוקת ביני לבין המעביד - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
גובה פיצויי פיטורין- מחלוקת ביני לבין המעביד - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
24/11/2014 17:06
שלום רב,
הנני עובדת במקום עבודה מסויים מזה 7 שנים כעובדת במשכורת חודש. בחצי שנה האחרונה, עקב שינויים פנימיים, חלה ירידה משמעותית בהיקף שעות עבודתי מה שגרם למשכורתי בחודשים האחרונים להיות נמוכה יותר כתוצאה מכך וכן גרם להורדת ממוצע השעות החודשיות שלי.
כרגע, אפשרות של פיטורין עומדת על הפרק וישנה מחלוקת ביני ובין המעביד באשר לחישוב גובה הפיצויים המגיעים לי.
המעביד טוען שלמניין השעות הממוצע שלי בשנה האחרונה השפעה על גובה הפיצויים המגיעים לי ואני טוענת שאין למניין השעות שלי בפועל שום רלוונטיות שהרי אני עובדת במשכורת ולא עובדת בשכר ולהבנתי חישוב הפיצויים צריך להיעשות לפי משכורת אחרונה ברוטו כפול 7 שנים.
ההפרש בין החישוב שלי לבין החישוב של המעסיק גבוה ביותר עקב העובדה שבחצי שנה האחרונה שעות העבודה שלי הצטמצמו משמעותית מה שגרם כמובן לממוצע החודשי בשנה שלפני הפיטורין לרדת באופן דרסטי.
השאלה היא- האם עצם ההגדרה שלי כעובדת במשכורת מספיקה כאן במחלוקת מול המעסיק או שאני מפספסת משהו?
תודה רבה
25/11/2014 14:13
שלום נטע

כפי שאת מבינה כבר בעצמך, התשובות לשאלות שלך כרוכות בעיון בחוזה העבודה שלך ובמענה לעוד כמה שאלות שהתשובות להן אינן מופיעות בגוף שאלתך. אם את עומדת לפני פיטורין אחרי יותר מ-7 שנות עבודה, תעשי בחוכמה אם תפני לקבלת ייעוץ משפטי מקדים בטרם נקיטת פעולות אחרות ועוד בטרם השימוע שיערך לך.

בהצלחה
25/11/2014 15:29
שלום לך שוב,
תודה על תשובתך. היה סמוך ובטוח שאפנה לקבלת יעוץ משפטי בטרם נקיטת פעולה כלשהי.
כתבת שהתשובות לשאלות שלי כרוכות בעיון בחוזה העבודה שלי ובמענה לעוד כמה שאלות שהתשובות להן אינן מופיעות בגוף שאלתי.
אז ככה- כתוב לי בחוזה:
״החל מחודש ינואר 2014, שכרך ברוטו יעמוד על 12000 ש״ח וישולם לך החזר נסיעות בסך 600 ש״ח לחודש״
האם זה עוזר במשהו?
לאיזה עוד שאלות צריך מענה בהקשר זה? זה ממש חשוב לי כי מדובר בסכום לא קטן..
ולסיום, האם תוכל להמליץ לי על מישהי טובה באיזור תל אביב?
אני לא מתכוונת לוותר פה..
תודה רבה
25/11/2014 15:43
היי נטע

את מוזמנת לפנות אל מוקד הייעוץ הטלפוני שלנו, שם תוכלי לבחור באזור תל אביב ותופני אוטומטית לעורך הדין שישמח לעזור לך: 072-334-2000
25/11/2014 15:57
באם אפשרי, אשמח לתשובה בכתב מהעו״ד בטרם אפנה למוקד לקבלת ייעוץ אישי.. תודה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: גובה פיצויי פיטורין- מחלוקת ביני לבין המעביד - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!