{if 0} {/if}

שאלה בנושא שאלה בדיני עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
שאלה בדיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
23/11/2014 08:48
שלום עורך דין,
בתקופת צוק איתן לא הגעתי לעבודה ,ודווח על כך למעסיק כי לא היה מקום מוגן. בעלת וותק של שנה ו7 חודשים. לאחר כך ביקשתי לחזור לעבודה אך המעסיק אמר שאני מפוטרת ,לאחר שדרשתי את המכתב הוא שינה את גרסתו ואמר שהתפטרתי .אמרתי אני לא התפטרתי אני מוכנה לחזור לעבודה הוא לא הסכים .עכשיו לא עשו לי שימוע ולא מתן הודעה מוקדמת ולא שילמו לי פיצויים וכן לא שילמו לי את מה שמגיע לי בתום יחסי עובד ומעביד כגון ימי חופשה וימי הבראה ועוד משהו לא היו מוכנים לחתום לי על הטפסי תביעת ביטוח לאומי כי לא רצו לרשום את הסיבה להפסקת העבודה ככה נאמר לי .עכשיו השאלה שלי אם אני זכאית, ואכן יש לי סיכוי לזכות במשפט?
ואם לא, למה ?ומה אני עושה במצב הנתון?
23/11/2014 19:42
שלום בת אל

לפי הגירסה שלך, יש לך סיכוי מעולה לזכות במשפט ואם זה מצב הדברים, אני בהחלט ממליץ לפנות אל עורך דין ולהגיש תביעה לבית הדין לעבודה כנגד המעסיק שפגע בזכויות שלך ועבר על החוק לכאורה.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: שאלה בדיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!