{if 0} {/if}

שאלה בנושא שינוי תנאים לקראת סיום עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
שינוי תנאים לקראת סיום עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
22/11/2014 23:49
אני עבדתי במשרד שנה ושבעה חודשים, בחודש ספטמבר הייתי בחו"ל לכמעט חודש ובזמן הזה הוחלט על שינוי התנאים בעבודה לכל העובדים. מסמך שהוציא הבוס כתוב בו שעל כל ערב חג ירד חצי יום חופש ושבכל חול מועד מסיימים באחת. לא ביקשו ממני לחתום על המסמך. עד עכשיו עבדנו בערבי חג וחול המועד. בכל מקרה הודיעו לי לא הרבה אחרי שחזרתי מארה"ב שמפסיקים את עבודתי ונותנים לי חודש התראה מראש. את ההודעה קיבלתי ב6.10 וגם נאמר לי בה לא להגיע לעבודה ושאם הוא יצטרך אותי הוא יבקש ממני לבוא, בזמן הזה חל חג סוכות, חול המועד וערבי חג. אחרי החג ליום אחד נתבקשתי לבוא לסגור כמה דברים וזהו.
להפתעתי הרבה בתלוש האחרון הורידו לי אלף ש"ח. שזה חצאי הימים של ערבי החג וגם על חול המועד הוא הוריד חצאי ימים. האם זה חוקי? האם הוא יכול לשנות ככה את התנאים כשהוא זה שאמר לי לא להגיע למשרד בחודש הזה. מה גם שחול המועד עובדים עד אחת והמשרה שלי היא עד שלוש וחצי שזה בכל מקרה לא חצי יום.
מה ניתן לעשות?
תודה
23/11/2014 16:40
שלום לך

מתוכן שאלתך עולות כמה וכמה בעיות. הראשונה הנה שהליך הפיטורים שלך לא היה תקין שכן לא התקיים שימוע לפני שהוחלט לפטר אותך. מעבר לכך, המעסיק אינו יכול לשנות באופן חד צדדי את תנאי העבודה, אך מאחר וכבר פוטרת אין לכך משמעות רבה מדי. אני מצי עלך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני על מנת שתוכלי להיות בטוחה כי כל הזכויות שלך מתקיימות בעקבות הפיטורים...

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: שינוי תנאים לקראת סיום עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!