{if 0} {/if}

שאלה בנושא שאלה למנהל פורום דיני עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
שאלה למנהל פורום דיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
30/09/2014 08:46
שלום רב,

אני בת 28 אוטוטו ועובדת באותו מקום עבודה כבר חמש וחצי שנים בעבודה משרדית....לאחר חצי שנה בתפקיד זומנתי לשיחה עם סוכן ביטוח בו התבקשתי למלא פרטים, לחתום על מסמכים ולבחור את סוג הביטוח שלי והתבקשתי לבחור בין ביטוח מנהלים או פנסיוני, אני כמובן בחרתי ביטוח מנהלים חרף רצונו של הסוכן לעדכן עבורי ביטוח פנסיוני בטענה כי אני צעירה והשכר שלי היה מאוד זעום באותו זמן.

כמובן שעמדתי על שלי לביטוח מנהלים אבל מסתבר כי הסוכן עשה כרצונו וביטח אותי בביטוח פנסיוני בלבד..לפני כשנתיים התגרשתי וביקשתי פגישה להסדיר מעמדי החדש מול סוכן הביטוח בו התגלתה הטעות כמובן שזעמתי ודאגתי לעדכן את כל הממונים עלי ...

סוכנת הביטוח שלי אפילו התחייבה במייל כי תעדכן את הטעות רטרואקטיבית אבל המצב נגרר ונגרר עד שלאחרונה התברר לי כי עדכנו לי ביטוח מנהלים רק לאחר 2013 כלומר ביטוח מנהלים בתנאים החדשים ואיומים וכלל לא ברור לי אם המעסיק והסוכן עשו זאת בכוונה כדי לבטח אותי בתנאים פחות עדיפים אילו...

האם יש מה לעשות בנושא כדי לתקן אחורה?? כי לאחרונה אף הוחלף סוכן שפשוט טוען כדי לי אילו לחזור לתכנית הפנסיונית!

האם עלי לגשת לתביעה מול המעסיק או הסוכן לשעבר?? אודה מקרב לב לתשובתך.
02/10/2014 08:48
שלום יסמין

אני ממליץ לך לפנות לייעוץ אצל עורך דין או סוכן ביטוח אחר, על מנת להבין מהו הסטטוס שלך ומה ניתן לעשות רטרואקטיבית אם בכלל. קשה מאד לתת מענה לשלאה ללא בחינה של הפוליסות הקיימות והוותק שלך.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: שאלה למנהל פורום דיני עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!