{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: פגיעה בשכר - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: פגיעה בשכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/09/2014 21:11
דלית

כל עורך דין הבקיא בדיני עבודה יכול לכתוב מכתב בשמך ולדרוש את כל התשלומים שמגיעים לך עבור שכר שמולן, כמו גם זכויות אחרות במידה ואלה אינן משולמות כחוק. אל תחכי.
21/09/2014 19:27
רציתי להתייעץ לגבי בעיות בשכר על משכורת שלא נכנסת במלואה: אני רודפת אחרי המעסיק שלי במשך שלושה חודשים. כל הזמן מבטיחים שהכסף יכנס בחודש הבא ובינתיים הכסף לא נכנס, והטעויות ממשיכות והסכום רק גודל. אני בטוחה בצדקתי ב100 אחוז, מדובר בבעיות של השכר עצמו, ומדובר בבעיות לגבי נתוני אחוז המשרה המשליכים על דמי הבראה, חופשה, ימי מחלה, שבממוצע שעות העבודה שלי נעות באיזור ה-200 שעות בחודש. מאחר ועייפתי לרדוף אחרי הממונים שלי שעושים לי טובה ומבטיחים הבטחות שווא, אשמח שתדריכו אותי מה לעשות בנידון כי אינני מעורה בנושאים אלה, ואינני יודעת למי לפנות, אנא עזרתכם בנידון.
נ.ב - בנוסף זה מקום עבודה שפוגע בתנאים - לא נותנים לצאת לשירותים, אשמח לדעת אם זה משהו שהוא מותר וחוקי.
21/09/2014 21:11
דלית

כל עורך דין הבקיא בדיני עבודה יכול לכתוב מכתב בשמך ולדרוש את כל התשלומים שמגיעים לך עבור שכר שמולן, כמו גם זכויות אחרות במידה ואלה אינן משולמות כחוק. אל תחכי.
21/09/2014 23:43
דלית שלום
את יכולה לפנות לש.י.ל (שירות ייעוץ לאזרח ) במקום מגוריך .
היום הייתי שם ,הם ישמחו לעזור .

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: פגיעה בשכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!