{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: בבקשה עזרה דחוף!! - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: בבקשה עזרה דחוף!! - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/08/2014 17:57
שלום תום,

צר לי לקרוא את שכתבת.

יש להגיש תביעה כנגד המעסיק, ולתבוע אותו אישית על על מחדליו.

צור עימי קשר טלפוני בנושא.
25/08/2014 13:07
שלום רב.
שמי תום אני בן 27 עבדתי לפני כמספר חודשים אצל קבלן שיפוצים גדול באשדוד.
התקבלתי עם השכר שנקבע על סך 65 ש"ח לשעה (עבודת ריצוף וחיפוי) ביררתי לפני שהשכר מגיע עם תלוש שכר מסודר וללא בעיות.
עבדתי במשך 4 חודשים מלאים אצל אותו קבלן.
חודש הראשון הייתה בעיה עם הפרטים שלי אז לא יכלו להוציא לי תלוש משכורת וחל עיכוב בהוצאת הצ'ק.. כך עבר לו חודש ואז אותו סיפור כל פעם מחדש עד שהוא משך אותי 3 וחצי חודשים מלאים עם תשלום סמלי של 1000 ש"ח מפרעה במזומן על מנת למשוך אותי עוד קצת אני חייב לציין שאני בן בכור למשפחה חד הורית לכך המשכתי לעבוד ולקוות שילם לי את כספי. למעשה הנבלה ניצל אותי וניצל ומנצל את כספי המדינה לאחר בירורים והתעניינות עמוקה הבנתי שכל עבודותיו שכל עבודה עומדת בעיקף של 100 עד 250 אלף שקלים והם כולם "מתחת לשולחן" הוא לעולם לא הוציא לאף עובד תלושים הוא לעולם לא הצהיר על שום עבודה לשום רשות ממשלתית או אזורית ומעולם לא שילם מס!! והוא ממשיך לעשות זאת על גבי גבם של אזרחים הגונים המנסים להתפרנס בכבוד. הוא אף איים עליו בכך שיתקשר למשטרה ויגיש נגדי תלונה בגין איומים ואף הגיש אותה והוטרדתי אין ספור על ידי משטרת ישראל בין אם זה טלפונית או בביקורי בית.

רציתי לדעת מה אני יכול לעשות נגדו על מנת לעצור את הבן אדם הזה מלגזול עוד פרנסה ולהחזיר לי את כספי?
והאם ישנה דרך לקבל את כספי השכר שלי מאותו הבן אדם חוץ מתביעה אזרחית היכולה לקחת יותר מכמה שנים ולעלות לי כסף שאין לי.
בכבוד רב.
25/08/2014 13:57
אני חייב לציין שהשכר נקבע מראש ונשאר חתום במסמך אצל המעסיק ולא קיבלתי שום עותק וכאשר שאלתי על המסמך ואם אפשר לקבלו קיבלתי תשובה הנה ציטוט "אני חושב שאתה הוזה לא חתמת אצלי על שום מסמך ואני אומר לך עם עוד הפעם תתקשר אליי לבקש את הכסף שלך (הייתי מתקשר בנימוס פעמיים בשבוע...) אני יגיש נגדך תלונה"... וכך עשה...אמר למשטרת ישראל שאני "מאיים" עליו ועל בני משפחתו וכי הוא קורבן תמים... איפה רפי גינת כשבאמת צריך אותו...
25/08/2014 18:02
אין צורך כרגע ברפי גינת, יש צורך בהגשת תביעה כנגדו.
25/08/2014 14:20
שלום תום

אתה צריך לפנות ללא כל דיחוי נוסף אל עורך דין המתמחה בדיני עבודה על מנת שייצג אותך מול הקבלן הבעייתי. אין בכלל ספק כי עורך דין מטימך יוכל לפתור את הנושא בדרך המהירה והיעילה ביותר.
25/08/2014 16:50
האם תוכל להמליץ לי על עורך דין כזה? השארתי פרטים באתר אמש ועדיין לא חזרו אליי..
האם פנייה כזאת לעורך דין על מנת שייצג אותי דורשת תשלום לפני התחלת התיק?
איך זה עובד בדיוק אשמח לתשובה במייל או ב0544408079
25/08/2014 17:57
שלום תום,

צר לי לקרוא את שכתבת.

יש להגיש תביעה כנגד המעסיק, ולתבוע אותו אישית על על מחדליו.

צור עימי קשר טלפוני בנושא.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: בבקשה עזרה דחוף!! - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!