{if 0} {/if}

שאלה בנושא תשלום משכורת מאוחר וחצוי - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
תשלום משכורת מאוחר וחצוי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/08/2014 16:31
שלום!אני ממש נואשת ולא יודעת מה אפשר לעשות..
אני עובדת בתור מאמנת כושר בסטודיו לנשים במהלך שלושה חודשים(החל מחודש מאי) ואת המשכורת של מאי ביקשתי להעביר לחודש הבא כי הסכום היה קטן.אז קיבלתי חודש שעבר על חודשיים מאי ויוני בשק עם סכום "משוער" ע"י המעסיק כי היא טענה שהיו בעיות עם טופס 101 שלי ואת השארית שלא קיבלתי(שזה כולל נסיעות שכלולות במשכורת וחוגים שמקבלים פר חוג ולא פר שעה וזה היה בשווי של 500 ש"ח) אקבל במשכורת הבאה,כלומר בחודש אוגוסט.
דבר ראשון,רדפתי אחרי המשכורת הזאת עשרה ימים כי שוב "היו בעיות עם הטופס" ובגלל זה קיבלתי אותה רק בסיבות ה-20 לחודש אוגוסט.וממש לא שמחתי כשקיבלתי את זה,כי קודם כל היו חסרים יומיים של עבודה(וזה 9 שעות) שהמעסיקה טוענת כי לא רשום במחשב ובשום דף(ואת הדף הזה עם שעות עבודה של כל מדריכה אני פשוט לא מוצאת בסטודיו!!ואין איך לבדוק את זה) וגם חסרה לי השארית שהיו אמורים לשלם לי עוד חודש שעבר.חסרים גם חוגים.
עברו כבר יומיים והמעסיקה אמרה לי שתתקן את החוסר של חודש שעבר וחוגים ונסיעות אך במהלך יומיים לא קורה עם זה כלום וחוץ מיזה אין לי איך להוכיח את היומיים ש"חסרים במערכת".
האם כדאי לי לפנות לעורך דין ואיך אני יוצאת מהמצב הזה?
שבוע לפני החתונה אני רודפת אחרי המעסיקה כדי שתשלם לי ולאחר ששילמה אני רודפת אחריה כדי שתחזיר את מה שחסר..
25/08/2014 18:00
ממליצה לך לכתוב מכתב למעסיקה על כל השתלשלות העניינים, לדרוש את חסר והיה ולא תשלם, להגיש תביעה על שכר עבודה.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: תשלום משכורת מאוחר וחצוי - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!