{if 0} {/if}

שאלה בנושא הלנת שכר - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הלנת שכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
04/08/2014 15:06
שלום רב,

אני מתנצלת מראש על אורך "המגילה". זקוקה לייעוץ בנוגע להלנת שכר. עבדתי למעלה מ 3 שנים באותו המקום ובאותו התפקיד. לאחר שהובהר לי ע"י מקום העבודה כי לא ניתן לקדם אותי ו/ או להציע לי תפקיד חלופי ו/ או העלאת שכר החלטתי ביוזמתי להתפטר ונתתי חודש התראה מראש כפי שנדרשתי בחוזה ההעסקה שלי. הייתי אמורה לקבל את השכר האחרון שלי ב 1/8 שכולל בתוכו גם את דמי ההבראה שמגיעים לי ע"פ חוק, אך המשכורת לא הגיעה.
כעת מקום העבודה טוען כי אני חייבת לו כסף בגין ניצול ימי חופשה מקסימאלי והשתתפות בקורס.
יש לציין כי ,באשר לקורס, מדובר על קורס שאיננו לצורך הכשרה לתפקיד, אלא קורס העשרה שבגינו ירדתי מ 100% משרה ל- 80%, אך חתמתי על התחייבות לשנה מתום הקורס.
בנוגע ימי החופשה, מדובר על ניצול ימי חופשה בחופשות מאולצות וזאת למרות שביקשתי לעבוד בכל חופשה בכדי שלא ירדו לי ימי החופש וזאת ע"מ להימנע ממצב זה בדיוק.
בקשות אלו שלי לא אושרו.

כעת השאלה שלי היא, האם זה חוקי שמקום העבודה הקודם לא העביר לי את משכורתי הכוללת בתוכה את דמי ההבראה? הבנתי כי קיימים תקדימים בהם ביהמ"ש פסק לטובת העובד במקרים אלו.

תודה מראש,
נועה
05/08/2014 16:45
היי נועה

אי תשלום שכר לעובד מהווה הלנת שכר בכל מקרה וללא תנאי. מאחר והמקרה שלך קצת יותר מורכב, אני מציע לך בחום ליצור קשר עם עורך דין ולקבל יעוץ משפטי אישי, בהתאם לתנאי חוזה העבודה שלך.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הלנת שכר - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!