{if 0} {/if}

שאלה בנושא חברת אבטחה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
חברת אבטחה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
25/07/2014 02:14
שלום!

אני עובד בחברת אבטחה בתפקיד סייר ביטחון על קטנוע. חתמתי על הסכם העבודה לשנה בתאריך 30/6/2014 הסתיימה שנת הלימודים וכן התפקיד הסתיים. נתבקשתי על ידי חברת האבטחה להחזיר את הנשק, שכן הרישיון שנתנו לי הסתיים והם לא חידשו אותו. כשהגעתי למשרד בתאריך 01/7/2014להחזיר נזכרו לשאול אותי אם אני ממשיך לשנה הבאה. אמרתי שאני לא ממשיך לשנה נוספת. החברה דורשת ממני מכתב פיטורים שאותו אני מסרב לכתוב שכן התפקיד הסתיים כשאין לימודים.
החברה מסרבת להביא לי מכתב סיום עבודה עונתית ודורשת שאני אכתוב מכתב התפטרות. אציין גם שהציעו לי עבודה בקייטנה שבה מספר השעות מועט (6 ביום) למשך שלוש שבועות. הבהרתי להם שזה הגיוני זה הרעה משמעותית בשעות העבודה. למעשה עד היום 25/7/2014 לא שובצתי מחדש לעבודה.
בתאריך 23/7/2014 שלחו אלי נציג של החברה עם מכתב מלא באי דיוקים וחלקם דברי שקר. במכתב צויין שעלי להגיע למשרד וכך עשיתי. ושוב הם סירבו לתת לי מכתב סיום עונתי בטענה שאליי לכתוב מכתב התפטרות. אני מצידי הבהרתי לנציגת החברה שהמכתב ששלחו לי מלא באי דיוקים וכן ביקשתי את תלוש המשכורת האחרון ואת הסכם העבודה שהם סירבו לתת העתק במשך כל השנה בטענה שזה מסמך של המשרד. אגב קיבלתי חלק מההסכם חסרים בו עמודים. אציין גם שבצורת מחטף ניסו להחתים אותי על מסמך שאני מסרב לעבוד בשלוש עבודות שהוצעו לי באותו יום 23/7/2014 לפני כן לא עניין אותם שלא עבדתי כמעט כל החודש, כמובן סירבתי על מסמך שכזה. כמו כן הם כתבו במכתב שהם מפנים את המכתב לההסתדרות ומבחינתם הם רואים בהתנהגות שלי כהתפטרות.
בנוסף לאחר שהערתי להם על שעות נוספות שלא שולמו בחודש מאי הבחנתי שגם בחודש יוני הורידו שעה ואת התשלום עבור החודש מאי לא העבירו.
השאלה מה אני יכול לעשות במקרה כזה?
27/07/2014 12:13
לטעמי בשלב זה אין מנוס מלפנות לטיפול משפטי מאחר וברור כי אין כל רצון מצידם לשלם את זכויותיך על פי חוק.
אתה מוזמן לפנות טלפונית להמשך בירור.
27/07/2014 15:59
חשוב לבצע תהליך משפטי מהר ככל האפשר כדי להוכיח פיטורין, יש צורך בהשגת ראיות חותכות וכמו כן בקשה לקבלת כל המסמכים. נשמח לעזור. צור קשר טלפוני

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: חברת אבטחה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!