{if 0} {/if}

שאלה בנושא הרעת תנאי עבודה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
הרעת תנאי עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
24/07/2014 06:53
אני עובד במחסן לוגיסטי\סיטונאי
לפני כחודשיים וחצי מקום העבודה עבר מצריפין לכפר קאסם
(מצריפין לבית המחרק היה 10 דקות נסיעה כ 5 ק"מ עכשיו המחרק למקום העבודה הוא 33 ק"מ וזמן הנסיעה נע בין 40 דקות לשעה בהתאם למצב הפקקים בכביש 4)
הציעו לי הוצאות דלק על סך 50 ש"ח ליום לציין שלא הוצעו לי תוספת אחזקת רכב בגלל המרחק הרב שנוסע כל יום 66ק"מ.
מאז שעברתי .
בנוסף בצריפין תפקידי היה רובו של יום היה ניהול מחסן (מלאי,דאגה שלא חסרה לצורך ליקוט,סידור וארגון)
בחודשיים וחצי שאני עובד במקום החדש "הפכו אותי למלקט" שזו עבודה פיזית רבה יותר וקשה יותר בטענה שהעבודים החדשים לא יודעים עדיין את העבודה או כי אין להם מספיק עובדים.
זה נמשך כבר חודשיים וחצי במשך הזמן הזה ניסית לדבר איתם ונתתי להם זמן בכדי לתקן את זה וזה לא משתנה ולא הולך לשום כיוון .
מה עליי לעשות הלאה ?
האם אני יכול להתפטר ולקבל פיצויים עקב הרעה הזאת או שאין לי פה שום סיכוי לקבל פיצויים?
24/07/2014 08:20
העברה למקום עבודה מרוחק יותר מ 27 ק"מ או במידה ויש צורך ב 3 אוטובוסים כדי להגיע לעבודה נחשב כשינוי משמעותי בתנאי העסקה. מכיוון שהדבר נתון לפרשנות השופט ומנגד יש את טענות המעסיק. מומלץ לבצע את ההליך בשילוב עם עו"ד מומחה בתחום. משרדינו עומד לרשותך
24/07/2014 09:33
תודה
ומה לגבי שינוי התפקיד ? האם זה גם נחשב להרעה ?
24/07/2014 10:28
בהתבסס על מכלול התנאים שהשתנו ניתן לקבוע הרעת תנאי העסקה, אך יש לבסס את העובדות באמצעות עו"ד מומחה. להמשך תהליך, צור קשר טלפוני

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: הרעת תנאי עבודה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!