{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: בונוס לאחר סיום העסקה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: בונוס לאחר סיום העסקה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
16/07/2014 11:01
נראה כי הבונוסים נכללים כמרכיב בשכר שהובטח לך הכולל תמריצים לעמידה ביעדים. משרדנו עומד לרשותך. צור קשר טלפוני
15/07/2014 19:42
במהלך עבודתי באירגון מסויים התקיימה תחרות הנושאת בונוסים כספיים עבור כל רבעון. באמצע השנה פוטרתי. כיום לאחר כחצי שנה שכבר לא עבדתי בארגון,המעסיק שילם את הבונוסים לעובדים עבור תקופה שבה גם אני עבדתי ותרמתי לעמידה ביעדים. האם יש לי זכאות לדרוש בונוס עבור התקופה שעבדתי?
16/07/2014 08:47
שלום,

במידה ואתה עבדת והיית שותף לצבירת הבונוסים אזי מין הראוי שתקבל שכר בעבור זה.
16/07/2014 11:01
נראה כי הבונוסים נכללים כמרכיב בשכר שהובטח לך הכולל תמריצים לעמידה ביעדים. משרדנו עומד לרשותך. צור קשר טלפוני
25/04/2017 10:23
בונוס לאחר סיום העסקה לנה 01/01/1970 02:00
במהלך עבודתי באירגון מסויים התקיימה תחרות הנושאת בונוסים כספיים עבור כל רבעון. באמצע השנה פוטרתי. כיום לאחר כחצי שנה שכבר לא עבדתי בארגון,המעסיק שילם את הבונוסים לעובדים עבור תקופה שבה גם אני עבדתי ותרמתי לעמידה ביעדים. האם יש לי זכאות לדרוש בונוס עבור התקופה שעבדתי?

האם אפשר התייחסות למקרה, ארע לי גם
25/04/2017 10:47
שלום אלי

אתה צריך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי פרטני, שכן יש לבדוק את פרטי המקרה שאתה מתאר לעומק, את חוזה העבודה שלך ואת הנוהג בכל הנוגע לתשלום בונוסים במקום עבודתך הקודם.

בהצלחה

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: בונוס לאחר סיום העסקה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!