{if 0} {/if}

שאלה בנושא RE: חופשה ללא תשלום בכפייה - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
RE: חופשה ללא תשלום בכפייה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
11/06/2014 08:42
באם אן לעובד ימי חופשה צבורים לזכותם, אזי על המעסיק לשלם שכר בגין חופשה שנכפתה על העובד.
10/06/2014 19:05
שלום.
המעסיק שלי נמצא בקשיים כלכליים ונדרש לצמצומים. עקב כך הודיע לי ולעוד עובדים שהוא מוציא אותנו ביולי ואוגוסט לחופשה ללא תשלום בתקווה שבספטמבר המצב ישתפר ואפשר יהיה לחזור להעסקה שגרתית. האם זה אקט חוקי?
11/06/2014 08:42
באם אן לעובד ימי חופשה צבורים לזכותם, אזי על המעסיק לשלם שכר בגין חופשה שנכפתה על העובד.
31/07/2014 12:43
[quote 2891
בעבודה שלי זה ידוע כי באוגוסט לא כולם עובדים. ונאמר לי (ע״י אחת העובדות איתי לא ע״י הבוסית) שמי שעובד פחות משנה ולא עובד בחודש זה לא מקבל משכורת. הבוסית שלי אמרה שתשבץ אותי באוגוסט ומעולם לא עשתה את זה. היא גם לא נתנה לי התראה כדי שאני אחפש עבודת קיץ. ככשאלתי אותה מה קרה היא תענה שאמרתי לה שאני לא רוצה לעבוד באוגוסט. שאלתי טותה עם באמת אני לא מקבלת משכורת והיא אמרה שהמשכורת שלי היא לפי שעות ומכיוון שאני לא עובדת באוגוסט לא יהיה לי משכורת לחודש זה. כל הסיפור נראה לי קצת מסריח. זה בכלל חוקי לעשות משהו כזה? אם כן סבבה נדפקתי בגלל הבורות שלי, אם לא מישהו יכול להסביר לי מה אני יכולה לעשות בנידון.

האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין

לאחרונה פורסמה בפורטל זכויות העובדים סקירה מקצועית בנושא:

הכרה בשעות נוספות שהעובד עבד ללא אישור המעסיק

הפורום
הגדול בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי
משרדו של עורך הדין דורון לוין

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מהיר ויעיל באמצעות הצ'ט בוט של פורטל זכויות העובדים

שאלה בנושא: RE: חופשה ללא תשלום בכפייה - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!