שאלה בנושא אישור כתוב על תקופת העסקה לתושב הרש"פ - עורכי דין מובילים עונים לשאלות הגולשים בענייני עבודה...
אישור כתוב על תקופת העסקה לתושב הרש"פ - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
x

עורכי הדין שלנו עומדים לרשותך:
072-3340753
072-3340758
072-3340764
072-3340759
072-3340762
072-3340757
072-3340752
072-3340756
072-3340763
כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

ייעוץ אישי
חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא מחבר תאריך ושעה
אישור כתוב על תקופת העסקה לתושב הרש"פ שלמה 04/09/2011 19:54
שלום עו"ד טייץ

אני מנהל חברה לבניין ומעסיק עובדי בניין בין השאר תושבי הרשות הפלסטינאית ברישיון כמובן. כל העובדים שכירים עם תלוש משכורת והכל לפי החוק.

אחד העובדים התפטר כבר בחודש אפריל עקב חילוקי דעות על תוספת שכר משמעותית אותה הוא ביקש. עד כה - טרם העברתי אליו טופס "אישור לעובד על תקופת עבודתו".

אותו עובד פנה אלי באופן אישי וביקש ממני לקבל אישור כתוב על תקופת העסקה לפי החוק.

עכשיו ולפני שאני נענה לבקשתו רציתי לבדוק מה אומר החוק בישראל:

1. האם דיני העבודה וזכויות העובד בישראל חלים גם על תושבי הרשות הפלסטינאית?

2. אם אני אעביר אליו את האישור כיום - האם אני מסתכן בקנס מנהלי לפי סעיף 8 לחוק הודעה מוקדמת לפיטורים והתפטרות?

3. מה את ממליצה לי לעשות כיום על מנת לא לעבור על החוק?
נושא חדש ייעוץ אישי חיפוש בפורום חזרה לפורום


האמור בעמוד זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי.
ההסתמכות על המידע באתר באחריות המשתמש בלבד!

קיראו: תקנון ותנאי שימוש באתר


מחשבונים לשימוש חופשי:

מחשבון דמי מילואים   מחשבון דמי לידה   מחשבון דמי אבטלה 
  מחשבון דמי הבראה
   מחשבון הלנת שכר   מחשבון פיצויי פיטורין


לשיחת יעוץ אישית עם עורך דין המתמחה בדיני עבודה אל תהססו לפנות אלינו!


ב-24 שעות האחרונות העלנו סקירה משפטית בנושא:

הכרה בהתקף לב כתאונת עבודה - פסק דין


הפורום הגדול והפעיל בישראל לדיני עבודה וזכויות עובדים מנוהל על ידי:
עו"ד אורנה שמריהו, עו"ד שרון טייץ, עו"ד ארז כהן, עו"ד אריק שלו

שאלה בנושא: אישור כתוב על תקופת העסקה לתושב הרש"פ - פורום זכויות העובד ודיני עבודה
פורטל זכויות העובדים:
פייסבוק
גוגל +
צור קשר
הפורום שלנו
עורכי הדין שלנו

עו"ד אריק שלו

עו"ד אורנה שמריהו

כתבות והודעות בפורום
פורטל זכויות העובדים | חייג/י: 072-334-2000 © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי, במידע חסר ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין!
072-334-2000
היום
סייענו ל-172 עובדים ומעסיקים
השבוע
קיימנו 19.4 שעות ייעוץ טלפוני
החודש
היו 3114 שיחות טלפון
מאז 2007
טיפלנו ב-97300 פניות