{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - ימי חופש שצברו במהלך שנותיי בעבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
01/05/2017 13:15
שלום
אני בעל ותק של 30 שנה במקום עבודתי
במשך השנים צברתי כ 450 יום חופש ויותר
במקום עבודתי בגלל אופי העבודה 7/24 היה ניתן לצבור ימי חופש ללא הגבלה נכון לשנים עברו (עד לשינוי ההסכם מלפני כ 4 או 5 שנים)
כיום עם התאמת התנאים והחוקים החלים במיגזר הציבורי אין יותר אפשרות לצבור ימי חופש כבעבר אלא לפי החוקים שנהוגים במיגזר הציבורי שחלים כיום
דהיינו 28 יום חופש
18 יום מחלה
מה שבעבר במקום עבודתי 2 הפרמטרים היו יחד
אני רוצה לציין שבעבר גם שרציתי חופשות מידי פעם לרוב ממוניי שללו זאת בטענה שהעונה כרגע לחוצה או אין אנשים וכל מיני תירוצים
במקום עבודתי ניתן לפרוש לפנסיה תקציבית בגיל 56 והזמן עושה את שלו ולכן אני רוצה לשאול כמה שאלות
1. לפי מספר ימי החופש שיש לי (הרשומים גם בתלוש המשכורת) אני רואה שיש באפשרותי לצאת לחופשה עד תאריך יציאה לפנסיה שלי
2. האם מנהליי יכולים לסרב לתת לי את החופש המגיע לי (שאלו היו חלק מתנאי העבודה שלי)
ולומר לי שאין באפשרותם להוציא אותי לחופש לסרב לתת לי את ימי החופש שלי בטענה שאין אנשים או תפדה את הימים האלו או אתה פטור עד 120 יום ממס (בתוכם אני יודע 90 יום זה ימי המחלה שנצברו) וכל מיני רעיונות
3. במידה ואשאר לעבוד נוצר מצב אבסורד והוא
א. המשך ימי צבירת חופש
כאשר מה שקיים במאגר החופש אני לא מקבל זאת אומרת שאמשיך לזרוק ימי חופש במידה ואעבוד כרגיל
ב אני מרגיש שמקום העבודה "אונס" אותי לעבוד בחינם ומנצל אותי על ידי כוחו הפוליטי מבלי שאקבל את התנאים המגיעים לי
4. אני רוצה לצאת לפרישה בגיל 56 גם אמרתי זאת לממוניי האם אין חוק על מעבידים שיש לתת לעובד את כל הזכויות שנצברו לו במשך שנותיו בעבודתו

תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!