{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - בעיה מורכבת - צריכה ייעוץ משפטי
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
20/03/2017 06:06
שלום רב,

חייבת התייעצות לגבי התנהלות לקויה במקום עבודתי...
אני עובדת כשנה וחצי בחברה , בתפקיד ניהולי(מנהלת סניף)

לפני כשבועיים היה לי וויכוח עם המנהלת הישירה שלי( מנהלת איזור) לגבי תשלום עבור שעות נוספות לעובדים. חשוב לציין שאני לא מקבלת שעות נוספת כי השכר שלי הוא גלובלי בגלל התפקיד, אבל היה לי חשוב לברר בשביל אנשי הצוות שלי שמקבלים שכר שעתי.

מהמנהלות שלי קיבלתי תשובות מתחמקות ומזלזלות כמו: גרוע שהם מתעסקים בזה בכלל, שילכו לעבוד במקום אחר וכו׳.

השיחה הגיע לטונים גבוהים ובסופה אמרה לי המנהלת שאם אני לא מסכימה אולי כדאי שאתחיל לחפש מקום עבודה אחר.

השיחה נגמרה לא יפה ומאותו רגע היא מתעלמת ממני.
למחרת החלטתי לשלוח קורות חיים כדי לברר מה קורה בחברות אחרות בחוץ.

הסתבר שאחת מהמנהלות בחברה אליה שלחתי קורות חיים, היתה מנהלת בחברה בה אני עובדת היום ומכירה אותי היטב, לא חיכתה דקה, ואיך שקיבלה את הקורות חיים שלי ישר הודיעה על זה למקום העבודה הנוכחי שלי.

למחרת קיבלתי זימון לשמוע עקב ״משבר אמון״. כמה ימים אחרי הגעתי לשימוע, כאשר השימוע היה מול המנהלת הישירה שלי בלבד.

השימוע נגמר בצעקות ובכי , כאשר אני יצאתי משם עם דמעות וכמובן שיומיים אחרי זה המנהלת הודיעה לי ש״הם ״ החליטו לא להמשיך איתי... ביקשה כמובן שאסיים את החודש כי זה מה שאני מחוייבת לתת.
עד היום אגב היא לא מדברת איתי ועושה איתי ברוגז. מרגיש לי לא מקצועי בעליל...

בקיצור מה שרציתי לשאול:

1. האם החברה אליה שלחתי קורות חיים יכולה להעביר מידע כזה, לחברה בה אני עדיין עובדת? זה לא אמור להיות דיסקרטי?

2. האם מותר לפטר אדם רק על סמך זה שהוא התעניין בתנאים בחברות אחרות?

3. לאחר שהיה שימוע ויומיים אחרי הודיעו לי שאני מפוטרת, איזה טפסים אני אמורה לקבל?

4. האם יש פה הילה לתביעה?

5. בנוסף כחלק מהאחריות הניהולית הייתה לפעמים צריכה לעבוד מעל 12 שעות ביום ולפעמים 7 פעמים בשבוע כל זה בידיעה של המנהלת איזור והמנהל רשת
לא שהכריחו אותי אבל תמיד כיוונו לשם ואף פעם לא מנעו את זה...

תודה מראש לעונים

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!