{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - אני רוצה להגיש תביעה!!
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
12/12/2016 18:41
התקבלתי לעבודה בחברה חדשה ויום לפני תחילת העבודה עידכנו אותי טלפונית שלא אוכל להתחיל לעבוד, עקב המלצה רעה שקיבלו עלי.

המעסיק "הממליץ" לא הופיע בקורות החיים שלי... אך בדרך הזויה ולא ברורה כן נוצר קשר בין הצדדים. יצרתי קשר בשנית עם העובדת שקיבלה אותי לעבודה החדשה (מוקלטת) ושאלתי שוב מי נתן עלי את ההמלצה הרעה...
(בהמלצה נאמר שפוטרתי מהחברה עקב גניבה) ואז חשפה את שמו של הממליץ.

כשאמרה את שמו של הממליץ נדהמתי שכן מדובר באדם שבמהלך עבודתי בתקופה מאוד קצרה בחברה משנת 2011 הגשתי עליו תלונה על הטרדה מינית בפני המעסיק וכתוצאה מכך אותו אדם כבר לא היה רשאי לפנות אלי ואף שלחו אותי לסניף אחר על מנת שלא יהייה כל מגע או קשר בניינו. כמו כן נערך שימוע שאמור להיות מתועד שבתיק האישי שלי אצל מנהלת הרשת שנושא ההטרדה.

בשיחה הראשונה שלי ושל העובדת שעידכנה אותי על הבשורה שאלתי אותה מאיפה המידע והיא טענה שעולם כוח האדם מאוד מצומצם וכולם מדברים עם כולם ומחליפים מידע.

ברצוני לתבוע את החברה של ה"ממליץ" שכן לפי דעתי אין זו הפעם היחידה שפגעו בפרנסתי ובשמי הטוב.
אני רוצה לתבוע את החברה על פגיעה בשמי הטוב, פגיעה בהתפרנסות עתידית ופיצוי של שנה של משכורת שעקב השקרים מנעו ממני להשתכר בכבוד, הוצאת דיבה, וכל סעיף כזה או אחר שנראה לכם הגיוני. המשכורת השנתית בחברה החדשה הייתה אמורה להיות 130000 ברוטו עם אופציה של בונוסים.

עד היום אני נתקל בקשיים בחיפוש עבודה ואין זו הפעם הראשונה שאני מתקבל לעבודה וברגע האחרון משהו משתבש ומבטלים את העסקתי והחשש הוא שאותו "ממליץ" מכפיש את שמי הטוב.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!