{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - התכלות לעובדת בהריון
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
13/11/2016 13:09
שלום, שמי ירדן אלול
רציתי לברר בנושא יעוץ משפטי בתחום העבודה. הסיפור שלי בקצרה הוא כזה:

עובדת במקום 3 וחצי שנים. התחתנתי בסוף מאי 2016 והמשכתי לעבוד בירושלים על אף מעבר המגורים לעיר אחרת. כחלק מהסכם ההישארות בעבודה סוכם שתשלומי גובה הנסיעות יעלו ל 600 שח ומכיוון שסכום זה לא מכסה את תשלומי הדלק הובטח על ידי המנהלת הישירה יום עבודה מהבית ובימים שהמנהלת נמצאת במשרד נסיעה איתה ברכב השייך לעבודה ממקום המגורים למשרד, דבר שבפועל קרה מס פעמים מועט ולאחר הודעה על הריון כלל לא.
בתחילת ספט׳ קיבלתי הודעה על פיטורים תוך שבוע מיום ההודעה, בעקבות הקושי שבתחילת הריון, מספר ימים לאחר ההודעה הקאתי תוך כדי נסיעה והודעתי על חזרה הביתה בשל קושי להמשך נהיגה בשלב זה המעסיק עוד לא ידע על ההריון, יום למחרת הודעתי על ההריון טלפונית מה שהתקבל כאכזבה בידי המעסיק שדרש לפטר אותי מספר ימי קודם לכן. קיבלתי ימי מחלה כבר כחודש וחצי בשל חוסר תפקוד וקושי גדול בנהיגהשל כשעה וחצי למקום העבודה, כששאלתי לגבי האפשרות לנסיעה עם המנהלת הישירה כפי שהובטח נדחיתי מספר פעמים בטענה שהדבר לא אפשרי ושהיא לא חייבת לעשות כך. בינתיים, נמצאה לי מחליפה בעבודה- מחליפה אותי בשולחן בו אני יושבת ומבצעת את העבודה שלי, יתרה מכך הכניסה ליומן, למערכת ולמיין העבודה נ ח ס מ ו על ידי שינוי סיסמה והועברו לעובדת המחליפה! קימת כאן התנכלות , השאלה האם ניתן להוכיח לאור הנתונים?
בנוסף, דמי הנסיעות וימי המחלה לא משולמים באופן מלא, התססה של כל עובדי המשרד ועוד.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!