{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - פיטורין עקב ת''ד
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
20/10/2016 06:46
אני עובד קרוב לשנה עובד לילה . עברתי תאונת דרכים לפני כשבועיים ימים(לא במסגרת העבודה - בחג) , במשך השבועיים . בשבועיים האלו עובדי הבוקר עשו סבב על מנת להחליף את המשמרת שלי . במשך השבועיים המעסיק התקשר כמעט כל יום לבדוק מתי אני חוזר לעבודה. כרגע אני פגוע ברגל כתף , לא יכול לחזור לעבודה במצבי הנתון. היום המעסיק הגיע אליי הביתה , ומסר לי מכתב לשימוע . הכיוון לפיטורין .

שאלתי : האם מותר לפטר אדם בגלל שהוא כרגע פצוע ?
מה אני יכול לעשות?
עפ' מה שהוא אומר אקבל פיצויים וכל מה שמגיע לי עפ' חוק . האם מגיע לי חודש מראש ? שמגיע הודעה מוקדמת חודש מראש זה מומר או בעבודה או בתשלום. במצבי איך זה יהיה ?? אני אחרי תאונת דרכים , בקושי עומד על הרגל חבוש , האם אקבל את החודש כתמורת כסף ? או שפה לא חל חודש מראש ?

עובד משכורת גלובלית 8000+250 נסיעות נטו . 9 שעות יומיות , עובד לילה , תחילת עבודה 15.11.15.
עברתי תאונה ב3.10, ניצלתי ימי מחלה 10 ימים במאי , וימי חופשה: קיבלתי בפסח 7 ימים בגלל שלא עובדים עפ' החלטת המעסיק לצאת לחופשה (מאפייה)

אודה על עזרתכם הדחופה היות ומחר יש לי "שימוע" . מעוניין לדעת מתוקף החוק מה מהגיע לי ואם זה מותר לפטר אחדם אחרי תאונה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!