{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - התנהלות מול חברת אבטחה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
31/08/2016 14:41
הנני עובד כבר שנתיים בחברת אבטחה. בשנה האחרונה אני גם עובד כעצמאי (עוסק פטור). העסק שלי מתנהל במתחם אותו מאבטחת חברת האבטחה אליה אני משויך.
מנהל האחזקה במתחם (אינו שייך לחברת האבטחה) לא אוהב את העובדה שאני מפעיל עסק במקום ופנה לחברת האבטחה בטענה כי אני מפעיל עסק במהלך המשמרות כמאבטח (מעולם לא נתתי לעסק לפגוע במשמרות שלי בתור מאבטח) וכי הצעתי לו להחליף את חברת האבטחה ולקחת את השירותים שלי במקום (לגמרי לא נכון).

חשוב להדגיש כי איני מספק שירותי אבטחה ולא יכול לספק זאת. כן הצעתי למנהל להשתמש בשירותים שלי במתחם אך מעולם לא במקום חברת האבטחה (יש הצעה עם הוכחה בכתב). הטענות של מנהל האחזקה צצו לאחר שהתעמתתי איתו על אופן העבודה (פגעתי לו קצת באגו), לאחר שנה שלא היו לא טענות כלפי. בעימות הוא אמר לי לעזוב את המשמרת וללכת לבית. לא הלכתי ואף המשכתי לעבוד כרגיל בימים שלאחר מכן.

זומנתי לשימוע בחברת האבטחה, ולאחר מספר ימים הודיעו לי כי אני יכול לחזור לעבוד (למרות שבימים אלו עבדתי כרגיל) במספר תנאים: התחייבות בכתב לא להציע שירותים ללקוחות חברת האבטחה ותיאום ציפיות עם הלקוח.

אין הגדרת תפקיד מסודרת במקום והדרישות של מנהל האחזקה הן לא הגיוניות (התעסקות עם חשמל, חילוץ מעליות ועוד, ללא הדרכה מקצועית).

האם יש כאן הוצאת דיבה? לשון הרע? מצד מנהל האחזקה.

האם חברת האבטחה יכולה לרשום לי תנאים אלו למרות שאין להם הוכחות ביד?

האם חברת האבטחה יכולה לדרוש ממני ללכת ללקוח ולתאם ציפיות (בתור אחמ"ש) למרות שלדעתי הדבר אמור להיות באחריות החברה.

מצטער על ההודעה הארוכה!

תודה מראש על העזרה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!