{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - התנהלות מול המעסיק.
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
10/07/2016 08:36
היי, חזרתי לעבוד אצל מעסיק מסוים כפרילאנסרית בשכר גלובלי.

בתחילת ההעסקה קבענו חודש נסיון בשכר מסויים. בעקבות תקלות טכניות שמנעו מאיתנו לעבוד רוב החודש (הקשורות למעסיק בלבד- הפסיד הכנסה מסויימת ובעקבות כך הודיע לי שההעסקה שלי נפסקת מעכשיו לעכשיו, ובנוסף ביטל לי ימי עבודה בבוקר העבודה לאחר שקמתי ופיניתי זמן בשעות שקבענו מראש), היו בנינו אי הבנות והחלטנו להפסיק לעבוד ביחד.

הטון הפך להיות מאוד לא נעים מצד המעסיק כלפיי שכלל צעקות, משפטים כמו ״מה מצחיק אותך בדיוק יא טיפשה אחת?״, ״אני לא צריך לסבול אותך״, ״לא מגיע לך שקל״, ואחרי שאיים שלא ישלם לי בכלל, החליט לשלם רק על הימים בהם עבדנו (ולא על הימים שהיינו אמורים לעבוד ונאלצנו שלא, שוב, בימים בהם הודיע לי מעכשיו לעכשיו שאין בי צורך.

בימים אלו לא עבדתי בעבודות נוספות משום שהיו משוריינים למעסיק הנ״ל). חשוב לציין כי יש תיעוד בטלפון בסמסים לשיחות אלו.

בתחילת העבודה (7.6.16) דיברנו על תשלום בסוף חודש, ועכשיו קבע שישלם ב1.8 (על יוני-יולי), זאת לאחר איומים שלא ישלם בכלל, לאחר מכן קביעת תשלום ב-28.08 על דעת עצמו. יש לציין שהמעסיק עדיין לא סיים לשלם לי משכורת אחת מלפני יותר משנה.

כפרילאנסרית, אני לא בטוחה אם הוא עובר על החוק והאם יש עילה לתביעה. אשמח לשמוע את דעתכם ולקדם את העניין בצורת התייעצות רחבה יותר בתשלום, והעסקת עו״ד העוסק בתחום זה אם אכן קיימת עילה לתביעה.

תודה רבה ושבוע טוב:)

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!