{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - שאלה לפני החג
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
20/04/2016 10:01
היי, אומנם לא בהריון ולא אחרי לידה אבל חייבת התייעצות.
ב-2/3 הודעתי בעבודה כי ברצוני להתפטר,וזאת בעקבות ויכוחים חוזרים עם מנהל הישיר שלי,בגלל עניין השכר. וכ'ו.. הגשתי מכתב התפטרות, כעבור שבוע אחרי שהרוחות נרגעו חזרתי בי ופניתי ישר למנכ"ל החברה וסיפרתי לו הכל והבעתי חרטה על כך שהגשתי מכתב. אמר לי שהכל בסדר והוא ינסה לעזור לי במה שאפשר, רק לשלוח במייל מכתב חרטה לכתב את מנהלת משאבי אנוש, מנהל ישיר סמנכ"ל החברה ולכתב אותו גם. בזמן שאני ממתינה להתייחסות כלשהי מאחד הגורמים הגיע התאריך שבו אני כביכול אמורה לסיים את עבודתי בחברה. מאחר ואף גורם לא פנה אליי לכאו או לכאן המשכתי להגיע לעבודה. קיבלתי זימון לשיחה כעבור יומיים-שלושה, השיחה נדחתה וחוזר חלילה. ביום ד' 13/4 נישלח לי זימון נוסף לשיחה אישרתי הגעה וביום א' האחרון נעשתה השיחה מול מנהלת משאבי אנוש שבו אמרה לי כי שעות ופורמט המשרה שלי משתנה ולכן לא אוכל להמשיך בתפקיד זה, שאלתי אם יש משהו אחר להציע לי אמרה לי שלא, גם לא נציגת שרות מכיוון שהמשכורת שלי אינה משכורת של נציגת שרות.מלבד זאת, המכתב חרטה אינו מתקבל בעיניהם, משמע=את מפוטרת. אמרו לעבור את החג להגיע אחרי החג ומשם יתנו לי 30 ימים עפ"י חוק. הודעתי שאני לא מתכוונת להגיע אחרי החג אם כי ללכת כבר עכשיו וכך קרה.
שאלתי היא: מה הזכויות שלי? האם מגיע לי מכתב פיטורים? האם מגיע לי אבטלה? אשמח לקבל תשובות ממישהי שבאמת יודעת ומבינה בדיני עבודה.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!