{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - אישה בהריון
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
09/03/2016 16:20
שלום לכם מקווה שיעזרו לי אישה בהריון עובדת במפעל סודה סטריים 9 חודשים 12 שעות עבודה פיזית ללא משמרות... בהתחילת ההריון נדרתי 3 שבועות מעבודה עקב ההריון כאבים בחילות הכל מהכל .... חזרתי לעבודה הצגתי כל האישורי מחלה עד שם הכל מצוין .... עד שנגשתי לדבר עם האחראי שאם יכול לאקל לי בעבודה כי כל עבודות שמה פיזיות ומאוד קשה לי הוא ענה שזה מפעל וכל עבודות שנה פיזיות ואם אני רוצה משהו שיפנה לרופא תעסוקתי ... התאפקתי עד לא יכולתי עוד הלכתי לדבר במשרדים של המפעל עם הרכזת של מושביי אנוש סיפרתי לה כל .. ומה שהיא אמר לי זה שבגלל שנדרתי הרבה זמן אני צריכה לפנות לרופא תעסוקתי על כושר בעבודה שבנתיים אני לא יכולה להיות שמה (במפעל)וגם לא יכולה להציג אישוריי מחלה כי לא ישלמו לי כלום עד שיהיה אצל הרופא תעסוקתי ( הייתי שבוע 16 בהריון ).... בדרך הגב גם היה לי המלצה ללכת לרופא תעסוקתי מהרופא נשים, רק שחשבתי שלא צריך שזה לא הכרחי.. עד אז...עבר כבר חודשש לא שילמו לי כלום לא קיבלתי כלום... הייתי אצל הרופא תעסוקתי (שבוע 22)כתבה להם שאם יכולים לתת לי 6 ששעות עבודה אבל ללא תנאים פיזים מאמצים . המפעל כותב שכן יכולים אבל אני צריכה לדאוג להעאסה איך אני חוזרת הבייתי כי הם לא יכולים לדאוג לזה ...ואני לא מוכנה לקחת סיכון .. מבחינה פיזי ונפשי כיזה מפעל רחוק מבאר שבע אין לי רכב איו לי כסף ומהפעל לתחנה אוטובוס יש מרחק גדול יותר מה7 דקות מקום מבודד מסוכם שאני לא מוכנה לקחת סיכון ולא חושבת שעמוד בזה... וכל זה מה שהפעל כותב אני צריכה לחכות עוד חודש כדי להראות לרופא תעסוקתי מה הם כתבו ( וזה היה כבר יהיה חודשיים שעוברים אני בבית בלי כסף עם ילדה קטנה חובות לא יודעת מה לעשות)... אנא ממכם תעזרו לי מה לעשות ..

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!