{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - מה אני אמורה לעשות עכשיו?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/03/2016 23:53
ערב טוב, מתייעצת בנוגע לעבודה, מצטערת שזה קצת ארוך...

אני עובדת במקום מסויים כבר שש וחצי שנים, לפני כשנה וחצי עזב מנהל העבודה ומאז ועד היום התחלפו להם 3 מנהלי עבודה.

לפני כשנה וחצי התחילו כל הבעיות בעבודה, ניסו להרע לנו בתנאי העבודה, בשעות, בשכר, להחתים על חוזה עבודה הזוי וכו... אנחנו לא הסכמנו, בינתיים הגיע מנהל עבודה שני וזה החליט לערוך לי שימוע לפני פיטורין למרות שלפני כן הודעתי לו בפני עובד נוסף שאני נמצאת בטיפולי פיריון.

ערכו לי שימוע בפני מנכ"לית הרשת, הסמנכ"ל ומנהל העבודה (אשר ביום השימוע בבוקר הגיע לעבודה ואמר לי "קרן, אני ממש מצטער, הייתי בטוח שזה מה שאת רוצה"). לשימוע הגעתי עם עורך דין אשר ביקש להפסיק כל הליך כזה או אחר כנגדי כיוון שאני בטיפולי פיריון ואין באפשרותם לפטר אותי. לדבריהם מעולם לא אמרתי שאני בטיפולים אבל אז הפסיקו את השימוע וביקשו שאציג בפניהם אישור של רופא נשים המאשר שאני נמצאת בטיפולי פיריון. כעבור כמה ימים הצגתי את האישור והכל נעצר.

כיום, ברוך ה' אני בחודש השלישי להיריון, במקום העבודה כבר החליפו את המנהל השני ובחמישי האחרון מסרו לידיי מסמכים שהעבירו למשרד הכלכלה על מנת לפטר אותי.

פניתי להתייעצות אצל עורכי דין אבל הם לוקחים הרבה מאוד כסף עבור כמה מכתבים כנגד המכתב שמקום העבודה שלי שלח אשר מוצף בשקרים מתחילתו ועד סופו.

(מציינת עוד שהיום הם עושים ערב גיבוש לכל העובדים ואני לא הוזמנתי ואף לא ידעתי כלום עד להיום בבוקר כאשר אחד העובדים בטעות סיפר לי)

מה אני אמורה לעשות וממי אני כן יכולה לקבל עזרה?

מרגישה חוסר רוגע, מוטרדת, עצבנית, פגועה, מושפלת כל מה שאתן רק יכולות לתאר לעצמכן.
עייפה מכל הסיפור הזה כבר!
אשמח לתגובה ותודה מראש!!

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!