{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - משמרת לא רצויה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
16/05/2015 14:00
היי
אני בן 22, ממלצר זמה שנה וחצי במקום מסוים. בתקופה האחרונה אני משפר בגרויות ואושר לי לעבוד 3 משמרות בשבוע על ידי המנהלת שלי.
לפני חודש בערך המנהלת שלי התחלפה, ודיברתי בקשר למשמרות עם המנהלת החדשה והיא גם אישרה את ה3 משמרות האלה.
מכיוון שהמסעדה "סובלת" ממחסור במלצרים לאחרונה, מאיימים עלינו ב"הגרלות" פה ושם, אותן הגרלות, אף אחד לא יודע ולא רואה איך מתבצעות.
הופתעתי לגלות שניתנה לי עוד משמרת ביום מסוים שאני לומד בו, למרות שכתבתי בסידור העבודה שאני לא יכול לעבוד באותו יום.
לאחר שפניתי למנהלת נאמר לי כי אני חייב להגיע לאותה משמרת, למרות שאני לומד באותה השעה בדיוק, מכיוון שעליתי באותה הגרלה.
נאמר לי בנוסף שאלה אילוצי המערכת והמסעדה נמצאת במחסור של כוח אדם ושכל אחד צריך לתת קצת יותר משמרות, אבל אני בטוח שזו לא אשמתי ואני לא אמור לשאת בתוצאות.
הודעתי למנהלת שלא אוכל להגיע לאותה משמרת ונענה לי שאי הגעה למשמרת תתקבל כהודעה על התפטרותי או כהרעה בתנאים (לא נאמר הרעה בתנאים, זה היה במילים פחות ישירות).
כמו כן, לפני כל המקרה הזה הודעתי שאני רוצה לצאת לחופש של שבועיים בערך לפני הבגרויות, והמנהלת שלי דחתה את הבקשה שלי בטענה שאי אפשר להעלם, ואני צריך לתת לפחות משמרת אחת בשבוע באותם שבועיים, דבר שלא קרה, ובמקומו היא גם הוסיפה לי משמרת שלא ביקשתי וידעה שלא אוכל לעבוד בה.

אנצל את ההודעה לעוד שאלה, אני עובד באותו מקום כבר שנה וחצי ובכל תלוש שכר שהמקום מנפיק לי נכתב כי אני מקבל סכום לא מבוטל של החזרי נסיעות, דבר שקרי, מכיוון שלא קיבלתי שקל לנסיעות באותה שנה וחצי ואני מממן את הנסיעות מכספי שלי. מה ניתן לעשות עם זה?

תודה רבה!

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!