{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - שינוי בתנאי עבודה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
16/02/2015 19:19
שלום רב.
אני עובד בחברה לתח"צ מזה 9 שנים. בשנה האחרונה התחלתי ללמוד לימודי תואר ראשון קיבלתי אישור מנהל עבודה נושא וכ"א. לפתע לפני כחודש ימים נקראתי למשרד כ"א. והודיע לי מנהל כ"א שהורדתי לחצי משרה גלל שאני לא עומד בתנאי עבודה שלי שהם 186 שעות עבודה חודשיות. שאלתי לפשר העניין ושאלתי כבר יותר משנה וחצי אני עובד ככה ואשרתם מה קרה עכשיו? לדרי מנהל כ"א הוסבר לי שיש ביקורת עליו לכן הוא נאלץ להוריד לי לחצי משרה. כל השכנועים לא הועילו כולל שהסברתי שאני עושה 150 שעות עבודה. מה שנתבקשתי שאם אני רוצה להשאר במשרה מלאה שני הימים שאני מחסיר עקב הלימודים אני חייב לבוא למשמרת קצרה ואז אשאר במשרה מלאה אחרת אני עובר לחצי משרה. הוסבר לי שכל התנאים שהיו לי בטלים בגלל המעבר לחצי משרה כולל כל ההטבות שהם הפרשות למינהם ותעודות נסיעה חופשיות. הסברי במפורש שאם אני יעבור לחצי משרה אני עוזב. נמסר לי שעלי לתת הודעה מוקדמת של חודש בנושא. לשאלתי האם זה לא הרעת תנאים לפי מה שפרטתי. והאם אני זכאי לכל כספי הפיצויים שלי? והאם מותר לו לבטל לי את כל ההטבות?
אשמח לתגובתכם בנושא.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!