{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - האם הורדה בשכר בחודשיים האחרונים תשפיע על סכום הפיצויים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
26/11/2014 23:30
שלום.

אני עובדתי אצל אותו מעסיק כמעט 4 שנים בגן ילדים פרטי. למעסיק היה שני גנים. אחד לגילאים 2-3 ואחד 3-6

אני עבדתי עם הגילאים 2-3 עם קבוצה של 13 ילדים בתפקיד של הובלה משותפת עם תוספת הובלה לשכר בסיס של 650 שח (שכר בסיס 4700)

באוגוסט הגן הצעיר(2-3) נסגר והמעסיק הציעה לי משרה בגן בוגרים(3-6 30 ילדים) בתור איש צוות (לא דובר על תפקיד הובלה או הובלה משותפת) עם אותו שכר.

אחרי חודש עבודה (סוף ספטמבר) היא פנתה אליי וביקשה שאקח את התפקיד של ההובלה המשותפת וסירבתי לעשות זאת כי זה לא סוכם בינינו וזה עבודה הרבה יותר עמוסה ואין לי נסיון בעבודה עם הגילאים הגדולים (30 ילדים לאומת 13)

היא אמרה שהיא תוריד לי מהשכר את התוספת של ההובלה (650 שח).

אני מצידי הודעתי לה שאני מתפטר לצורך טיפול בתינוקת שלי בת 7 חודשים בשביל לקבל פיצויים כי מעדיף להישאר בבית ולקבל הבטלה ופיצויים .

המשכתי לעבוד בתקופת ההודעה המוקדמת של חודש (עד 25.11) והיא הורידה לי 650 שח גם על אוקטובר ובטח תוריד גם במשכורת של נובמבר.

שאלות:

1. האם יש לה זכות לעשות את ההורדה בשכר? ואם לא אז איך אני יכול לדרוש את הכסף בחזרה (ההורדה התבצעה בפועל אחרי שהודעתי שאני מתפטר)

2. האם ההורדה יכולה להשפיע על חישוב הפיצויים שמגיעים לי ?

3.האם ההורדה תשפיע על חישוב של דמי הבטלה?

תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!