{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - רופא תעסוקתי, גננת ונכת צהל
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
21/09/2014 16:17
שלום רב. הנני נכת צהל 21% על פגיעה בעמ"ש מותני)זמני לאחר ניתוח שני).
בזמנו קיבלתי"שיקום" ממשהב"ט וקיבלתי שנתיים מימון של תואר אקדמי.
לפני כשנתיים החלטתי לשנות את הקריירה ולמדתי הסבת אקדמאים חינוך לגיל הרך. )על חשבוני, ללא כל השתתפות של משהב"ט).
תוך כדי הלימודים הוחמר מצבי ועברתי ניתוח שני בגבי, שכלל בין היתר קיבוע של עמוד השדרה המותני.
כיום, שנה וכמה חודשים לאחר הניתוח, מועסקת זו שנתי השניה במשרד החינוך כגננת משלימה ב-4 שונים לכל הגילאים במשרה מלאה.
הניתוח לא הוכתר בהצלחה רבה ואני ממשיכה לסבול מהיתפסות והשבתה של כמה ימים אחת ליודשיים-שלושה.
לאחרונה, גם בועדה של משרד הביטחון, גם הנוירוכירורג המטפל וגם רופאת המשפחה שלי המלעצו לי לגשת לרופא תעסוקתי לבדיקת התאמת מקצוע הגננת למצבי.
יש לי תור בעוד חודש ודרשו ממני במרפאה התעסוקתית להביא תיאור תפקיד ממשרד החינוך.
אני נמצאת במצב רגיש- אין לי קביעות במערכת, כל שנה תלויה בחסדי הפיקוח להיקף משרה ותפקיד מאחר וכרגע אין גנים שמתפנים בישןב בו אני גרה.
אני לא מעוניינת שבשלב הזה משרד החינוך יידע שפניתי לבדיקת רופא תעסוקתי (אלא אם בסוף לא תהייה לי ברירה ומבחינה מקצועית אתבקש לא לעסוק במקצועי(.
האם הרופא יכול לסרב לראות אותי אם אני לא אביא אישור מעסיק?
מה המשמעות בעצם של החלטת רופא תעסוקתי?
משרד הביטחון אינו משלם אחוזים על נכות תפקודית ולי יש בעיה תפקודית קשה בבית- אחזקה, ניקיון, טיפול בילדי....

האם אוכל לפנות גם לביטוח לאומי במקביל להיותי נכת צה"ל אולי הם יוכלו לעזור בפן התפקודי?
במידה והרופא התעסוקתי מכריז על כך שאיני כשירה להיות גננת- מה אז?
תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!