{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - קייטנות בזמן צוק איתן
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
08/08/2014 11:18
שלום רב!
שמי לילך, ואני מדריכה מובילה בחינוך הבלתי פורמלי של אחד הקיבוצים צמודי שדרות מזה ארבעה חודשים. בתאריכים שבין 8-10.7.2014 לא הגעתי לקייטנה עקב המצב הבטחוני ולאחר שיצאה הנחיה מפיקוד העורף כי בטווח שעד 40 קילומטרים מהרצועה, לא יתקיימו קייטנות. אינני תושבת או חברת הקיבוץ בו אני עובדת. הנסיעה לעבודה הינה נסיעה של כמעט חצי שעה לכל כיוון. לכן, החלטתי לא להסתכן בנסיעה תחת אש והתקפת טילים. את הקייטנה בקיבוץ, החליטו להפעיל כרגיל בניגוד להנחיות בטענה שהם קשובים לפיקוד דרום ולא לעורף.. עד עכשיו לא ברור לי מה זה אומר. החל ביום ראשון ה 13.7 כבר גוייסתי למילואים בצו 8 (עד לרגע זה וטרם שוחררתי, עושה עוד שבת בבסיס). המנהלת שלי התקשרה לפני מספר ימים והחליטה לבשר לי כי לא ברור לה מה יהיה עתידי בעבודה כי עבר יותר זמן שלא הגעתי ובינתיים ״דברים השתנו והילדים עברו תהליך בלעדיי״. האם היא יכולה לפטר אותי? האם היא יכולה להוריד אותי מתפקיד של ״מדריכה מובילה״ לתפקיד זוטר יותר? והאם היא יכולה להתלונן על העובדה שלא הגעתי 3 ימים לפני הצו שמונה בעקבות הנחיית פיקוד העורף? יש לציין כי בתחילת העבודה חתמתי על חוזה העסקה של שנה עם סעיפי משכורת ברורים והגדרת תפקיד של ״מדריכה מובילה״. אודה לכם מאוד על עזרתכם בנושא!

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!