{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - הסכם קיבוצי מבצע צוק איתן
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
01/08/2014 11:55
שלום, אני תלמידה בחופשת קיץ, בת 16. התקבלתי לעבוד בקייטנת מחשבים באשדוד. הספקתי לעבוד חמישה ימים (1.7-5.7) לפני שהחל מבצע צוק איתן. בעקבות החלטת פיקוד העורף נסגרה הקייטנה החל מה 8.7 ועבודתי הופסקה. בהמשך החליט פיקוד העורף כי ניתן לקיים קייטנות אך עריית אשדוד התנגדה ולכן הקייטנה לא חזרה לפעילות. בפועל מתוך 14 ימים עבדתי רק חמישה עקב המצב הבטחוני. הבנתי שפורסם הסכם קיבוצי המחייב מעסיק לשלם לעובדי קייטנות בישובים שבטווח 40 הק"מ - עד וכולל העיר אשדוד. כאשר פניתי למעסיק בנושא הוא טען בפני שהוא אינו מכיר הסכם שכזה וכי יכול להיות שההסכם חל רק על עובדים מגיל 18 ומעלה. בעניין זה יש לי מספר שאלות: 1. האם אני עומדת בקרטריונים של ההסכם הקיבוצי? 2. האם המעסיק צודק בטענתו לגבי גיל הזכאים לפיצוי? 3. במידה ואני זכאית - מהו גובה הפיצוי אותו אני אמורה לקבל? 4. עד אילו תאריכים מחוייב המעסיק להעביר לרשותי את הפיצוי? 5. האם יכול להיות מצב בו המעסיק ישלם לי עבור חמשת הימים בהם עבדתי באוגוסט ואילו את הפיצוי בתאריך אחר? או שמה המעסיק יכול לדחות את התשלום עבור חמשת הימים גם לתאריך שבו ישולם הפיצוי? תודה רבה על העזרה והמשך לילה נעים ורגוע.

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!