{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - הלנת שכר
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
30/07/2014 14:28
שלום,

בתחילת חודש מאי התחלתי להתלמד ברשת מזון כלשהי. כיוון שהייתי מיועדת להתחיל לעבוד בסניף חדש שעתיד היה להיפתח בזמן ההוא, ביצעתי את ההתלמדות בסניף אחר של הרשת, כדי שבזמן שהסניף החדש יפתח אני כבר אהיה מלומדת. בנוסף, ביצעתי שם משמרת רגילה אחת שלא בגדר ההתלמדות. לאחר שסיימתי את ההתלמדות יצרתי קשר עם מנהל הסניף שעתיד היה להיפתח והוא אמר לי שהפתיחה מתעכבת... לאחר מכן, בתחילת יוני, ניסיתי לשאול אותו לגבי הכסף שאני אמורה לקבל בעבור ההתלמדות, כיוון שלא מילאתי אף טופס בסניף בו ערכו לי את ההתלמדות, אך הוא לא השיב לשיחותי. פניתי לסניף בו ערכו לי את ההתלמדות, אך שם ענו לי כי אני צריכה לדבר איתו על העניין... בסופו של דבר, רק בסוף יוני (כשהסניף החדש נפתח) הגעתי לסניף על מנת למלא טפסי עבודה והמנהל אמר לי שהכסף ייכנס לי לחשבון ב-10 ליולי, ובנוסף שובצתי למשמרות בסניף החדש... הגיע המועד והמשכורת שוב לא נכנסה. דיברתי איתם על כך והם אמרו לי שהם יבדקו את העניין. כרגע הפסקתי לעבוד שם ואני מנסה לקבל תשובה לגבי השכר אך ללא הצלחה.

האם אני יכולה לתבוע על הלנת שכר? במידה וכן, האם זה ייחשב לי שהייתי אמורה לקבל את הכסף ב-10 ליוני (על עבודה שבוצעה במאי), או שמכיוון שלא מילאתי טפסים ולא הייתי רשומה בשום מקום כעובדת, אני לא אוכל לטעון לעבודתי מאז?

אשמח מאוד לקבל תשובה, תודה ויום טוב

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!